لوگوی مطب دکتر جعفری

مرکز دندانپزشکی دکتر مجتبی جعفری مجهز و پیشرفته

لبخندها بخش مهمی از زندگی هستند، موثر در شناخت ما انسانها از یکدیگر ... چراکه در جامعه ای بسیار مبتنی بر ظاهر زندگی می کنیم و برداشت دیگران از ما ظرف چند ثانیه صورت می گیرد. مرتب کردن دندانها به واقع تغییری اساسی در ظاهر شما ایجاد کرده و می تواند نقش تعیین کننده ای در حفظ یا از دست دادن فرصت ها داشته باشد.

لوگوی مطب دکتر جعفری

مطب دکتر جعفری
30
سال تجربه

درباره مرکز دندانپزشکی ما

مرکز دندانپزشکی دکتر جعفری ، با هدف ارائه ی جدید ترین و پیشرفته ترین خدمات دندانپزشکی در خدمت شما مراجعین محترم می باشد.

دندانپزشکی دکتر جعفری یکی از مجهز ترین کلینیک های دندانپزشکی در کرج است که کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی را با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و بالاترین استاندارد های دنیا در اختیار مراجعین قرار می دهد.

کلینیک دندانپزشکی دکتر جعفری ارائه کننده کلیه خدمات عمومی و تخصصی دندانپزشکی شامل : ترمیمی و زیبایی، درمان ریشه، دندانپزشکی اطفال، جراحی، پریو، پروتز، ایمپلنت و ارتودنسی ، با جدیدترین تکنولوژی و متد روز دنیا ، یکی از مجهز ترین کلینیک های دندانپزشکی در سطح کرج و حتی ایران می باشد.

دکتر جعفری

ما در کنار شما هستیم

دکتر جعفری متولد ۱۳۴۴ از شهرستان رودسر استان گیلان
ایشان در سال ۱۳۶۲ وارد دانشگاه شیراز شدند و در رشته الکترونیک در سال ۱۳۶۶ فارغ التحصیل شدند و در همان سال در کنکور رشته تجربی شرکت کرده و با رتبه عالی در رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدند.

در سال ۱۳۷۲ طرح نیروی انسانی خود را در یکی از شهرستان های استان سمنان گذراندند و مسئول بهداشت دهان و دندان شبکه بهداشت بودند.

از سال ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۸ در استان سمنان فعالیت داشتند و پس از آن تا به امروز در مهرشهر کرج مشغول به خدمات دندانپزشکی میباشند. ایشان همیشه در خدمات دندانپزشکی از نگاه مهندسی بهره برده و اعتقاد دارند که انجام خدمات دندانپزشکی مبتنی بر نگاه فنی و مهندسی بوده و بر این اساس میتوان درمان های خاص و برتری را ارائه نمود.
رضایت بیش از ۹۵ درصدی بیماران ایشان خود گواهی بر این مدعا است.

با توجه به اینکه رساله دکترای ایشان در رابطه با ” استرس در دندانپزشکی و راههای مقابله با آن “ بوده ، لذا اساس و پایه کارهای دندانپزشکی ایشان علاوه بر نگاه فنی و مهندسی ، بر اساس نگرش روانشناسانه و تکنیک آرام سازی بیمار قبل از شروع درمان است.
آقای دکتر در اولین ویزیت بیمار با صبر و حوصله وافر به آموزش بهداشت دهان و دندان و ارائه مناسبترین و مقرون به صرفه ترین طرح درمان پرداخته و همچنین به بیمار فرصت انتخاب میدهد.

ویژگی های ما

نمونه هایی از ویژگی های برتر
مرکز ما

برترین کیفیت

به کار گیری از بروز ترین دستگاه های دنیا در تمامی قسمت ها
و ارائه بهترین خدمات

پزشکان متخصص

بهره گیری از تجربه و دانش دندانپزشکان با سابقه و ماهر
برای حصول اطمینان از درمان ارائه شده

مشاوره

مشاوره امری مهم قبل از هر تصمیمی است. با خیال راحت از ما مشاوره بگیرید

    درخواست وقت ملاقات

    × هر سوالی داری بپرس